Форма входа

Наш опрос

Готовы-ли ВЫ платить за рекламу на нашем сайте
Всего ответов: 528



Наша кнопка

<script type="text/javascript" src="//mego-doska.pp.net.ua/rtr/2"></script>


Вторник, 30.04.2024, 20:35
| RSS
Mego-Forum
Рекламная страница
Купівля квітів у Львові - Мего-Форум


 [ · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS подписаться на последние сообщения ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Мего-Форум » Коммерческий раздел » Разное » Купівля квітів у Львові
Купівля квітів у Львові
KarinaДата: Суббота, 08.10.2022, 00:21 | Сообщение # 1
новичек
Группа: Проверенные
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброї ночі всім! У моєї мами через декілька днів День народження, і я хочу їй подарувати крім подарунка, гарний букет квітів. Порадьте мені інтернет-магазин квітів у Львові, де великий вибір квітів.
Дата регистр.[22.09.2022]
VasiaДата: Суббота, 08.10.2022, 00:29 | Сообщение # 2
новичек
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Я звик, всіх у своїй сім'ї вітати з квітами, тому я знаю дуже хороший інтернет-магазин, де дуже великий вибір різних квітів, і доставка дуже зручна, прям додому, упродовж години після замовлення.
Дата регистр.[08.10.2022]
KarinaДата: Суббота, 08.10.2022, 00:34 | Сообщение # 3
новичек
Группа: Проверенные
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Я передивилась не один магазин з квітами, але такий букет який би мені сподобався, так і не знайшла. Підкажи, в якому інтернет-магазині ти купуєш квіти та чи є там доставка?
Дата регистр.[22.09.2022]
VasiaДата: Суббота, 08.10.2022, 00:52 | Сообщение # 4
новичек
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
В мене також була ситуація, коли терміново потрібні були квіти, а я не знав де їх купити. Добре, що я знайшов в інтернеті дуже хороший магазин квітів Квітна https://kvitna.ua/collection/autumn-bouquets де дуже великий вибір готових букетів, їх біля 1000. Кожен букет це дизайнерська робота, тому такий же не знайдеш в інших магазинах квітів. Я б тобі порадив звернути увагу на Букет «Безмежні обійми», який складається з таких квітів як: Троянда піоновидна, Жоржина. Квіти в рожево - кремових тонах.

В магазині є Онлайн вітрина з відео до кожного букета, що дозволяє детально розглянути його з усіх сторін, та визначитись з вибором. Якщо не знайдеш квіти серед готових букетів, можна замовити індивідуальний букет під свій смак. Доставка працює в магазині цілодобово, і доставляють квіти по всьому Львові. Після замовлення квіти доставляють упродовж одної години. Якщо не зможеш сама визначитись, то тобі допоможуть в самому магазині. Тому в любому випадку, без квітів ти не залишишся.

Прикрепления: 6323027.jpg (371.8 Kb)


Сообщение отредактировал Vasia - Суббота, 08.10.2022, 00:54
Дата регистр.[08.10.2022]
Мего-Форум » Коммерческий раздел » Разное » Купівля квітів у Львові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright Mego-Doska © 2024