Форма входа

Наш опрос

Готовы-ли ВЫ платить за рекламу на нашем сайте
Всего ответов: 528



Наша кнопка

<script type="text/javascript" src="//mego-doska.pp.net.ua/rtr/2"></script>


Суббота, 27.04.2024, 21:55
| RSS
Mego-Forum
Рекламная страница
Де краще можна зробити лабіопластику? - Мего-Форум


 [ · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS подписаться на последние сообщения ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: hmm3rulez  
Мего-Форум » Общий форум » Болталка » Де краще можна зробити лабіопластику?
Де краще можна зробити лабіопластику?
HzBoyДата: Четверг, 22.02.2024, 12:53 | Сообщение # 1
Активный
Группа: Проверенные
Сообщений: 112
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю, форумчани! Моя добра знайома розглядає можливість зробити лабіопластику, але вона дуже нервує щодо вибору клініки та лікаря. Чи міг би хтось з вас поділитися досвідом своєї знайомої або дружини? Як їм вдалося підготуватися до процедури і чи були вони задоволені результатами? Будь-яка інформація буде корисною. Дякую!
Дата регистр.[25.04.2021]
a_sovДата: Четверг, 22.02.2024, 13:43 | Сообщение # 2
подающий надежды
Группа: Пользователи
Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Моя сестра робила лабіопластику минулого року. Вона довго вибирала лікаря, орієнтуючись на відгуки в інтернеті та рекомендації знайомих. Важливим було знайти спеціаліста, який мав багато позитивних відгуків. Після консультації із лікарем вона відчула себе більш впевненою у своєму виборі. Процедура пройшла успішно, і вона дуже задоволена результатами. Вона радить звертати увагу на кваліфікацію лікаря та його досвід у цій сфері.
Дата регистр.[28.03.2021]
kirilzhilenko80Дата: Четверг, 22.02.2024, 13:43 | Сообщение # 3
новичек
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Одна моя колега нещодавно проходила через лабіопластику. Вона обирала клініку на основі детального дослідження спеціалізованих форумів та медичних сайтів. Важливим було також пройти первинну консультацію з кількома лікарями, щоб знайти "свого" спеціаліста. За її словами, ключовим було знайти лікаря, з яким вона почувалася комфортно обговорювати всі свої питання та занепокоєння. Вона дуже задоволена, що знайшла лікаря, який не тільки професійний, але й емпатичний.
Дата регистр.[28.03.2021]
taras_gamperДата: Четверг, 22.02.2024, 13:45 | Сообщение # 4
подающий надежды
Группа: Проверенные
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата kirilzhilenko80 ()
Одна моя колега нещодавно проходила через лабіопластику. Вона обирала клініку на основі детального дослідження спеціалізованих форумів та медичних сайтів. Важливим було також пройти первинну консультацію з кількома лікарями, щоб знайти "свого" спеціаліста. За її словами, ключовим було знайти лікаря, з яким вона почувалася комфортно обговорювати всі свої питання та занепокоєння. Вона дуже задоволена, що знайшла лікаря, який не тільки професійний, але й емпатичний.
Здрастуйте. Моя дружина давно розглядала можливість лабіопластики і, після довгих роздумів, вирішила звернутися до Добробут https://dobrobut.com/ua/services/c-lazernaa-labioplastika-2 вона була вражена рівнем уваги та дбайливого ставлення до пацієнтів.
Лікарі надали їй всю необхідну інформацію про процедуру, врахували всі її побажання та забезпечили високий рівень комфорту під час лікування. Результати перевершили всі її очікування, і тепер вона не може не радіти своєму рішенню.
Дата регистр.[28.03.2021]
LolliiPOPДата: Четверг, 29.02.2024, 10:00 | Сообщение # 5
новичек
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Мабуть це дуже складна операція
Дата регистр.[29.02.2024]
rittiukiaДата: Среда, 10.04.2024, 15:07 | Сообщение # 6
новичек
Группа: Проверенные
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Я довго не могла вирішитися на таку операцію, але зрештою все ж таки зробила це, і абсолютно не жалкую. Мені провели операцію з лабіопластики в клініці пластичної хірургії Fido в Києві https://plastika-fedoruk.com.ua/ Результат перевищив мої очікування, а саме почуття зручності та спокою під час усієї процедури були безцінні. Я вдячна кожному члену команди клініки Fido за їхню професійну роботу та тепле ставлення. Тепер я відчуваю себе більш впевненою та щасливішою, а їхня робота змінила моє життя до кращого. Я рекомендую цю клініку  з щирого серця кожному, хто шукає найвищий стандарт у пластичній хірургії та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Чтобы все успеть спешить не надо!
Дата регистр.[21.02.2022]
Мего-Форум » Общий форум » Болталка » Де краще можна зробити лабіопластику?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright Mego-Doska © 2024